نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز ثبت نام طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان 5 سال تمام و آموزش مجازی رایگان پیش دبستانی

آغاز ثبت نام طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان 5 سال تمام و آموزش مجازی رایگان پیش دبستانی


معاونت آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق از اجرای طرح ملی پوشش سراسری و آموزش مجازی رایگان نوآموزان پیش دبستانی خبر داد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ نشست کارگروه طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان 5 سال تمام و آموزش مجازی پیش دبستانی رایگان با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان و اعضای کارگروه در دفتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

معاون آموزشی با تاکید بر نقش دوره پیش دبستانی در آمادگی ورود نوآموزان به مقطع ابتدایی خاطر نشان کرد: جذب و حضور حداکثری نوآموزان در سیستم آموزشی و پرورشی، ایجاد توسعه عدالت آموزشی برای همه نوآموزان به صورت رایگان و غیرحضوری و رشد همه جانبه کودکان و یادگیری پیش نیازهای ورود به دبستان از جمله پرورش مهارت‌های جسمی- حرکتی و پرورش مهارت‌های ذهنی از طریق آموزش والدین و نوآموزان با توجه به شرایط فعلی از اهداف اجرای این طرح ملی است.

یاوری در باره نحوه ی آموزش در این طرح گفت : این طرح از طریق فضای مجازی در بستر شبکه آموزشی شاد بصورت کانال انجام می گیرد و همچنین برنامه های ملی و استانی صدا و سیما نیز فعالیت های خود را در چهارچوب راهنمای برنامه درسی مصوب دوره پیش دبستانی انجام خواهند داد. در پایان سال تحصیلی نیز برای نوآموزان گواهی اتمام دوره صادر می شود.

معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تصریح کرد: این طرح مشمول نوآموزان با سنین پنج سال تمام می باشد و والدین با مراجعه به نزدیک ترین پیش دبستانی محل سکونت خود و با در دست داشتن مدارک لازم (اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی اولیا و نوآموز ) و تکمیل فرم جهت ثبت نام فرزند خود در این طرح اقدام نمایند .

 

 

.