نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز ثبت نام «مدارس شاهد» از اول خردادماه:

آغاز ثبت نام «مدارس شاهد» از اول خردادماه:متقاضيان تحصيل در مدارس شاهد از طريق سامانه «سجا» ثبت نام كنند/آغاز ثبت نام از اول خرداد

 

 

براساس اطلاعيه دفتر امور شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و سایر متقاضيان ثبت نام در مدارس شاهد می‌توانند از طریق سامانه «سجا» طبق برنامه زمان بندی برای ثبت نام اقدام کنند.

 

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش، دراين اطلاعيه آمده است: مهلت ثبت نام در پایه اول (دوره ابتدایی) از اول تا 15 خردادماه، پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از اول تا 14 تیر ماه و ثبت نام پایه دهم (دوره دوم متوسطه ) از هفتم  تا بیستم تیرماه خواهد بود.

سامانه ثبت نام که به اختصار با نام «سجا» معرفی می شود، در بهار 1394 و با هدف یکپارچه سازی کلیه فعالیت های مدارس ‌شاهد و ایثارگران راه اندازی شده است و ثبت نام در این سامانه از طریق نشاني http://sajaa.medu.ir  امكان پذيراست. تمام دانش آموزان در صورت کسب امتیاز لازم، می توانند درمدارس شاهد ثبت نام کنند.

متقاضیان ثبت نام در صورت مواجهه با مشكلات احتمالي می توانند با شماره های 66838460 و66838495  در ساعات اداری (8 صبح تا 5 بعد از ظهر) حاصل نمايند.