نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز تکمیل بزرگ ترین پروژه ی فرهنگی و آموزشی شهرستان

آغاز تکمیل بزرگ ترین پروژه ی فرهنگی و آموزشی شهرستان


پروژه‌‌ مجتمع‌‌ فرهنگی‌ آموزشی‌‌ شادروان علی‌اکبر‌ شایقی‌ با‌ اعتباری‌‌ قریب‌‌ ۵۰۰ میلیارد‌ ریال‌‌ تکمیل‌ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛  محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان از تکمیل پروژه مجتمع فرهنگی آموزشی شادروان علی اکبر شایقی خبر داد.
مدیر‌ آموزش‌و پرورش‌ ضمن اعلام این خبر افزود :تکمیل این پروژه می تواند بخشی از کمبودهای آموزشی  شهرستان برطرف کرده و به ارتقای تعلیم و تربیت منتهی شود.
وی در ادامه تصریح کرد:  با‌پیگیریهای بعمل امده‌‌ مناقصه‌ تکمیل‌ مجتمع‌ بزرگ‌ فرهنگی آموزشی شادروان شایقی برگزار و شرکت آبادگران برنده این مناقصه گردید که بزودی کار تکمیل این پروژه را آغاز خواهد کرد .
وی اظهار داشت:  اعتبار اولیه جهت تکمیل ۳۰۰ میلیارد ریال می باشد که با احتمال مبالغ تعدیل با اعتباری‌قریب ۵۰۰ میلیارد ریال انجام خواهد شد.
قاسم زاده ضمن تشکر از جناب آقای مهندس شایقی ریاست محترم هیات مدیره شرکت شهداب ، مهندس شرافت مدیرعامل محترم و پیگیری های طلایی مقدم فرماندار محترم شهرستان این اقدام را گام بزرگی جهت رفع مشکل فضاهای فرهنگی آموزش و پرورش بافق  دانست و خاطر نشان کرد : زمان در نظر گرفته شده برای تکمیل این پروژه را نیمه تیرماه سال آینده ۱۴۰۱ اعلام کرد.
گفتنی است پروژه فرهنگی و آموزشی شادروان علی اکبر شایقی در زمینی به مساحت  32 هزار متر مربع و با زیربنای5300متر مربع و  در سه طبقه شامل کلاس ، خوابگاه ، سالن مطالعه و سایت نجوم در حال ساخت می باشد.