نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز توزیع جوایز دانش آموزان و دانشجویان ممتاز 98-99

آغاز توزیع جوایز دانش آموزان و دانشجویان ممتاز 98-99


مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن؛ آغاز توزیع جوایز دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت سنگ آهن از فردا / تمامی تدابیر برای اهدای جوایز با رعایت پروتکل های بهداشتی اتخاذ شده است

سید مصطفی فخری بافقی با اعلام اهدای جوایز دانش آموزان و دانشجویان برتر سال 99 شرکت سنگ آهن مرکزی از فردا یکشنبه 10 اسفندماه گفت: این امر براساس حروف الفباء نام خانوادگی و در روز مشخص شده از ساعات 8:30 صبح تا 14عصر در سالن همایش های آهنشهر انجام می گیرد.
 
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی با اعلام آغاز توزیع جوایز دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت از صبح فردا یکشنبه 10 اسفندماه ،گفت: با مساعدت مدیرعامل شرکت سنگ آهن و همکاری مجموعه روابط عمومی،اچ اس ای و حراست، برنامه اهدای جوایز از صبح فردا با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی در سالن همایش های آهنشهر آغاز می شود.
 
وی با توجه به بیماری کرونا و جلوگیری تجمیع، توزیع جوایز را براساس حروف الفبا نام خانوادگی پرسنل و تاریخ مشخص شده عنوان کرد و افزود: دانش آموز و دانشجوی ممتاز هنگام دریافت جوایز باید کارت شناسایی ملی یا شناسنامه خود را به همراه داشته باشند.
 
فخری بافقی با تاکید به مراجعه والدین و دانش آموزان و دانشجویان ممتاز بر اساس برنامه و جدول تعیین شده،گفت: والدین و دانش آموزان در طول ساعات 8:30 صبح تا 14عصر می توانند با مراجعه به سالن همایش های آهنشهر نسبت به دریافت جوایز اقدام کنند.
 
وی خاطر نشان کرد: در صورتی که والدین یا دانش آموزان و دانشجویان موفق به دریافت جوایز نشدند،هدایای آنان محفوظ خواهند ماند و پس از پایان برنامه اهدا خواهد شد.
 
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن با بیان اینکه تمامی اقدامات به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت مراجعه کنندگان است،تاکید کرد: تنها یک نفر از والدین با همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه فرزند خود نسبت به دریافت جوایز اقدام کند.
منبع : آفتاب بافق