نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز به کار پایگاه انتخاب رشته ی کنکور شهرستان بافق

آغاز به کار پایگاه انتخاب رشته ی کنکور شهرستان بافق


معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان بافق از راه اندازی پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری در شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ سیدجواد میرجعفری معاونت پرورشی وفرهنگی  آموزش و پرورش شهرستان بافق با اعلام خبر آغاز به کار پایگاه انتخاب رشته کنکورگفت: امسال نیز به منظور ارائه خدمات مشاوره ای و راهنمایی انتخاب رشته توسط مشاوران مجرب آموزش و پرورش به داوطلبان مجاز انتخاب رشته ، پایگاه انتخاب رشته درشهرستان راه اندازی شده است .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ، انتخاب رشته ی آگاهانه را آخرین کلید موفقیت در کنکور عنوان کرد و اظهار داشت : ایجاد آرامش میان خانواده ها و دانش آموزان، انتخاب دقیق ، منطقی و آگاهانه از اهداف برپایی پایگاه های انتخاب رشته کنکورمی باشد.

وی به زمان فعالیت پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری در شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: فعالیت این پایگاه از روز چهارشنبه دوم مهرماه آغاز و تا روز شنبه پنجم مهرماه 99 ادامه دارد.

میرجعفری در ادامه با اشاره به پایگاه انتخاب رشته ی دختران و پسران  خاطر نشان کرد : مکان پایگاه انتخاب رشته داوطلبین دختر کانون فجر و داوطلبان پسر کانون شهید باهنر می باشد که می بایست  فقط به صورت تلفنی و از طریق شماره تلفن های کانون فجر: 32422927 و کانون شهید باهنر:32423465  اقدام نمایند.

وی افزود: تمامی داوطلبان باید با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و بخش پیوست های دفترچه راهنما، کد رشته های تحصیلی مورد علاقه خود را مشخص کرده و با حضور در پایگاه های انتخاب رشته با نظر مشاوران ، انتخاب رشته ی مناسبی داشته باشند.