نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و هماهنگ پایه نهم

آغاز برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و هماهنگ پایه نهمبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ امتحانات هماهنگ دانش‌آموزان پایه نهم و نهایی پایه دوازدهم شهرستان بافق از صبح امروز به صورت حضوری و با مجوز ستاد کرونا  آغازشد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با بیان اینکه در امتحانات پایه نهم بیش از 800  نفر شرکت خواهند کرد، ادامه داد: امتحانات این دانش‌آموزان در 19 مدرسه با سئوالات هماهنگ شهرستان با مجوز ستاد کرونا به صورت حضوری از ۲۷ اردیبهشت تا ۱3 خردادماه در ساعت 8:30 صبح برگزار می گردد .

وی تصریح کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم با حضوربیش از 300 نفر در 3 حوزه امتحانی با مجوز ستاد کرونا به صورت حضوری از ۲۷ اردیبهشت‌ تا ۲4 خردادماه در ساعت ۸ صبح برگزار می‌شود .

قاسم زاده بافقی  در ادامه خاطرنشان کرد : امتحانات همه پایه‌های ابتدایی با نظر و ارزشیابی حاصل شده در طول سال توسط معلم و با نظارت مدیر به صورت غیرحضوری انجام می‌شود. امتحانات پایه‌های هفتم، هشتم، دهم و یازدهم متوسطه اول و دوم نیز با نظر و ارزشیابی در طول سال توسط معلم و تحت نظارت مدیر به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد .