نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعلام نتایج استانی جشنواره نوجوان سالم

اعلام نتایج استانی جشنواره نوجوان سالم


در جشنواره نوجوان سالم ۳۹ دانش آموز در رشته های مختلف حائز رتبه منطقه ای شدند که ۱۹ نفر و در قسمت ابتکارات و خلاقیت های فرهنگیان این جشنواره ۳ نفر از همکاران رتبه استانی دریافت نمودند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ معاون پرورشی فرهنگی این اداره از اعلام نتایج استانی جشنواره ی "نوجوان سالم "خبر داد.

میرجعفری ضمن اشاره به یکی از رسالت های واحد پرورشی فرهنگی اداره آموزش و پرورش مبنی بر پیشگیری از آسیب های اجتماعی و بروز خلاقیت و توانمندسازی همه جانبه دانش آموزان، اولیا و فرهنگیان  افزود : در همین راستا نهمین دوره جشنواره نوجوان سالم و هفتمین دوره جشنواره ابتکارات و خلاقیت‌های مدرسه‌ای با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در همه مدارس استان برگزار شد.
وی گفت : در  جشنواره نوجوان سالم  ۳۹ دانش آموز در رشته های مختلف حائز رتبه منطقه ای  شدند که ۱۹ نفر  و در قسمت ابتکارات و خلاقیت های فرهنگیان این جشنواره ۳ نفر از همکاران رتبه استانی دریافت نمودند.
معاون پرورشی فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان اظهار داشت : والدین در بخش مقاله و ایده‌پردازی و فرهنگیان استان نیز در بخش ابتکارات و خلاقیت‌های مدرسه‌ای در قالب مقاله، ایده‌پردازی و ابتکارات مدرسه‌ای شامل الگوها و فنون تدریس، محصولات و منابع کمک آموزشی، پروژه‌های ابتکاری پیشگیری و اقدام‌پژوهی شرکت کردند.
وی در ادامه افزود: دانش‌آموزان در این جشنواره در رشته‌های مقاله‌نویسی، ایده‌پردازی، فیلم کوتاه داستانی، فیلم کوتاه پویانمایی، تئاتر و نمایش، عکاسی، روزنامه دیواری، نرم‌افزار چندرسانه‌ای، نقاشی، نقاشی ایرانی، نقاشی گرافیک و انشاء ابتدایی شرکت کرده‌اند.
گفتنی است ؛ از سال تحصیلی ۹۵-۹۴ با هدف هم افزایی ظرفیت ها جهت گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی،"جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم" و جشنواره ابتکارات مدرسه ای پیشگیری از آسیب های اجتماعی" با یکدیگر ادغام و با نام مشترک "جشنواره نوجوان سالم " برگزار می گردد که شامل سه بخش خلاقیت های  دانش آموزی ،  ابتکارات مدرسه ای ، ابتکارات جامعه محور می باشد.