نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعلام فراخوان علمی بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با عنوان ” پیوند نماز ، خانه ، مدرسه و مسجد ”

اعلام فراخوان علمی بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با عنوان ” پیوند نماز ، خانه ، مدرسه و مسجد ”به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ میرجعفری معاون پرورشی فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان از فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای دانش آموزان جهت شرکت در بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز دعوت نمود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان بااشاره به نقش  موثر سه نهاد مسجد، خانه و مدرسه در تعلیم و تربتی اسلامی و رشد شخصیت آینده سازان تصریح نمود : ستاد اقامه نماز ، موضوع پیوند نماز ، خانه ، مدرسه و مسجد را برای برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز برگزیده است تا به حول وقوه الهی گام هایی در تعمیق پیوند این سه عنصر اساسی با یگدیگر برداشته شود.

وی با دعوت از متفکران ، صاحب نظران ، مدیران مدارس ومعلمان و مربیان امورتربیتی ، اولیا و فعالان تولید محتوای نماز جهت شرکت در اجلاس سراسری نماز افزود : علاقه مندان به شرکت در این فراخوان می توانند آثار خود را در قالب های علمی و پژوهشی ، ادبی و هنری و ایده ها و تجربیات موفق تا تاریخ 10 آذر ماه  از طریق سامانه  www.namaz.ir یا صندوق پستی ۱۴۱۷۷۴۳۱۸۱ ارسال نمایند.

دانلود فایل PDF فراخوان

لازم به ذکر است : نتایج فراخوان نتایج فراخوان پایان آذرماه ۱۳۹۹ از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز www.namaz.ir   اعلام خواهد شد

 

.