نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعطای مجوز خبرنگاران پانا توسط مدیر آموزش وپرورش شهرستان

اعطای مجوز خبرنگاران پانا توسط مدیر آموزش وپرورش شهرستان


مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق :شما خبرنگاران در مسیر تغییر نگاه ها به سمت ایجاد آموزشی با کیفیت تر و البته مسائل خیری در ساخت و تجهیز مدارس همت گمارید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ جلسه شورای سردبیری سرپرستی خبرگزاری پانا در شهرستان بافق با حضور مدیریت و معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان، رئیس سازمان دانش آموزی و تعدادی از خبرنگاران پانا در محل سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.

رئیس سازمان دانش آموزی بافق ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های بیش از پیش دفتر پانا در بافق خبر داد و افزود : از 30مرداد99 که دفتر این خبرگزاری در کانون فرهنگی تربیتی شهیدباهنر افتتاح شده است به صورت جدی شش طرح را در سند توسعه پانا شهرستان قرار داده ایم و به مدد الهی به هر شش طرح وعده داده شده جامه عمل خواهیم پوشاند.

سرپرست خبرگزاری پانا | بافق به رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی و خبری پانا بافق و پیشتاز بافق اشاره نمود و اظهار داشت : مسئله آموزش و دریافت کد آموزشی مدرس کشوری خبرنگاران پانا و صدور کارت عضویت دانش آموزان و البته فرهنگیان در خبرگزاری پانا و فعالیت مطبوعاتی آنان محقق شده است.

آخوندی به سه طرح ایجاد مرکز الکترونیک سنجش و آموزش خبرنگاران پانا در بافق، ایجاد اولین فضای مطبوعاتی اقتصادی و تحقق پخش زنده اینترنتی به عنوان طرح های پیش روی پانا در بافق اشاره کرد و تصریح کرد : بنا داریم تا سه طرح پیشرو را تا پایان سال تحصیلی 1400-1399 به سرانجام برسانیم.

مدیریت آموزش و پرورش ضمن تقدیر از مجموعه سازمان دانش آموزی و خبرگزاری پانا ، اظهار داشت : امیدواریم درخشش پانا در بافق همچنان مستمر و پویا بماند.

قاسم زاده با بیان رسالت های خبری و خبرنگاری به فعالیت مجدانه خبرنگاران پانا بیش از پیش اشاره کرد و عنوان کرد : شما خبرنگاران در مسیر تغییر نگاه ها به سمت ایجاد آموزشی با کیفیت تر و البته مسائل خیری در ساخت و تجهیز مدارس همت گمارید.

معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ضمن تقدیر صمیمانه از فعالان رسانه پانا ، آنان را یکی از بازوان توانمند این معاونت مطرح نمود. میرجعفری از خبرنگاران حاضر در جلسه خواست تا ضمن فعالیت هوشمندانه و خلاقانه ، باعث حیات و پویایی بیش از پیش مجموعه فعالیت های پرورشی و فرهنگی دانش آموزان شوند.

کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش در حاشیه جلسه ، ضمن اشتراک برخی از تجربیات خود در دوران فعالیت مطبوعاتی ، پرهیز از هرگونه جهت گیری را یکی از مهم ترین خصیصه های خبرنگاران برشمرد. رنجبر ابزار داشت: شما خبرنگاران و اصحاب رسانه در اولین قدم ، خود باید ارزشگذار خود و فعالیت رسانه ای خود باشید تا دیگران نیز قدردان باشند.

در پایان این جلسه ، گواهینامه دوره آموزشی خبرنگاری پانا (سطح یک) و همچنین کارت عضویت افتخاری به پنج تن از فعال ترین خبرنگاران پانا شهرستان اعطا شد.