نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استقبال از محمد صالح رحیمی بافقی ، برگزیده جشنواره جوان خوارزمی

استقبال از محمد صالح رحیمی بافقی ، برگزیده جشنواره جوان خوارزمیبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ مراسم استقبال از نخبه بافقی با حضور مسئولین آموزش و پرورش بافق و خانواده محمدصالح رحیمی برگزار شد.

قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش ضمن تبریک موفقیت این نخبه و دانش آموزان بافقی به جامعه فرهنگی ، مسئولان شهرستان و خانواده وی گفت: شهرستان بافق امروز شاهد افتخاری دوباره توسط یکی دیگر از دانش آموزان بافقی است و همانگونه که پیش از این برای موفقیت دانش آموزان بافقی گفتیم، استعداد و پتانسیل دانش آموزان بافقی سرآمد است و اگر بتوانیم این استعدادها را باور کنیم، موفقیت های بیشتری را شاهد خواهیم بود.

محمد صالح رحیمی بافقی در گفتگویی کوتاه بیان کرد: بیستمین دوره جشنواره جوانان خوارزمی در تهران برگزار شد و موفق شدم در رشته ادبیات و زبان فارسی با ارائه مجموعه شعر " کدام تو " رتبه اول را کسب کنم.

وی با اشاره به اینکه در این جشنواره و رشته ادبیات بیش از 250 نفر شرکت داشتند ، خاطر نشان کرد: این مسابقات طی چند مرحله بصورت استانی برگزار شد و سپس نمایندگان یزد برای حضور در جشنواره عازم تهران شدند.