نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اردوی راهیان نور گنجینه ای است برای انتقال ارزش ها

اردوی راهیان نور گنجینه ای است برای انتقال ارزش هافرمانده سپاه بافق گفت : اردوی راهیان نور گنجینه ای است تا بتوان فرهنگ ایثار و شهادت رزمندگان اسلام را به نسل جوان انتقال داد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ به منظور هرچه بهتر برگزارشدن اردوی راهیان نور دانش آموزان دختر ( متوسطه دوره دوم ) ، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی این اردو با حضور اعضای کمیته هماهنگی بسیج دانش آموزی در محل سپاه ناحیه بافق برگزار شد .

در ابتدای این جلسه سرهنگ صادقی فرمانده سپاه گفت : اردوی راهیان نور باعث تحول در نسل جوان می شود و هدف اصلی برگزاری چنین اردوهایی را قرارگرفتن دانش آموزان در فضای مناطق عملیاتی و آشنایی این نسل با ایثار و فداکاری شهدای دفاع مقدس دانست . وی افزود : برگزاری اردوی راهیان نور یک عملیات بزرگ فرهنگی است که با همکاری سپاه و آموزش و پرورش انجام می شود .

در ادامه این جلسه به مواردی از قبیل : ثبت نام دانش آموزان داوطلب ، تهیه بسته فرهنگی ، اعزام راویان و روحانی کاروان ، مراسم بدرقه و ... اشاره گردید .

ضمناً مقرر گردید دانش آموزان دختر ( متوسطه دوره دوم ) در تاریخ 97/9/21 به مدت 4 روز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند .