نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

احیای اردوگاه دانش آموزی روستای دارستان

احیای اردوگاه دانش آموزی روستای دارستانبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ سید جواد میرجعفری معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان بافق ازبازسازی و تعمیر اردوگاه روستای دارستان خبر داد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با اشاره به تاثیر اردو بر آموزش دانش آموزان افزود:  اردوی دانش آموزی در واقع یک گام عملی برای آشنایی دانش آموزان در تجربه کردن یک زندگی با حداقل امکانات و همچنین کسب مهارت‌های لازم در روابط بین فردی است که اگر این برنامه به خوبی در اردوگاه‌های دانش آموزی برگزار شود نتایج ارزشمندی را از نظر تربیتی و اجتماعی در پی دارد.

  وی ادامه داد: از ابتدای نیمه ی شهریور ماه  در راستا ی پروژه ی مهر جهت  تعمیر وتجهیز فضاهای آموزشی، بازسازی این اردوگاه در دستور کار قرار گرفته و خوشبختانه با همراهی بسیار خوب خیرین همراه شد که امیدوار هستیم به زودی شاهد بهره برداری از این مجموعه تفریحی باشیم.

وی ضمن تقدیر از همکاری دستگاه‌های مختلف و خیرین در بازسازی این اردوگاه گفت : تأمین منابع مالی برای اجرای طرح عمرانی آموزش و پرورش مخصوصا در بحث اردوگاه ها مسأله مهمی است که از مسؤولان انتظار همکاری و مساعدت بیشتر داریم.

 

.