نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای طرح "مدارس همدل" در مدارس و مراکز غیر دولتی شهرستان

اجرای طرح "مدارس همدل" در مدارس و مراکز غیر دولتی شهرستانبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرروش شهرستان بافق؛ صبح امروز نشست طرح "مدارس همدل" با حضور محمدرضا قاسم زاده  بافقی مدیریت آموزش و پرورش ،غضنفری کارشناس امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) و کارشناس امور مشارکت ها و موسسین مدارس غیر دولتی برگزار گردید.

رییس دستگاه تعلیم وتربیت شهرستان با اشاره به شرکت آموزش و پرورش در رزمایش کمک های مومنانه سطح شهرستان افزود: اجرای طرح مدارس همدل نیز درهمین راستا و به تبعیت از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در مجموعه آموزش و پرورش دنبال خواهد شد.

کارشناس امور فرهنگی کمیته امداد خمینی ره نیز در ادامه ایجاد شرایط مطلوب تحصیلی دانش آموزان مستعد و پرتلاش تحت پوشش کمیته امداد را از اهداف این طرح عنوان و خاطر نشان نمود: این طرح در نشست مشترک رییس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و معاون کمیته امداد امام خمینی (ره )کشور و ....که به صورت ویدئو کنفرانس در تاریخ 23 شهریورماه  برگزارشد کلید خورد.

وی افزود: براساس این طرح با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی ره درهر مدرسه غیردولتی یک دانش آموز مستعد به صورت رایگان ثبت نام می شود.

در پایان نشست ، نحوه ی اجرای این طرح و معیارهای انتخاب دانش آموزان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.