نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای طرح مدارس همدل در شهرستان بافق

اجرای طرح مدارس همدل در شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛  نشستی با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان، حسینی معاون امداد امام خمینی ره،غضنفری کارشناس فرهنگی کمیته امداد امام خمینی ره و کارگران کارشناس امور مشارکت ها ی اداره آموزش و پرورش  با محوریت" طرح مدارس همدل " تشکیل گردید.

در ابتدا غصنفری بابیان اهمیت مشارکت سازمان‌ها در انجام امور خیر گفت: سال گذشته  دانش‌آموزان دختر و پسر مستعد تحت حمایت این نهاد از خدمات آموزشی رایگان در مدرسه هیئت امنایی و غیردولتی در قالب طرح مدارس همدل بهره مند شدند که با استقبال خوبی از طرف دانش آموزان در شهرستان رو به رو شد.

وی همچنین به بیان اجرای صحیح این طرح با توجه به اهداف در نظر گرفته شده پرداخت.
مدیر آموزش و پرورش نیز ایجاد عدالت آموزشی و تربیتی را یکی از اهداف آموزش و پرورش انقلاب اسلامی دانست و افزود : ثبت نام رایگان دانش آموزان مستعد تحت حمایت کمیته امداد از دستاوردهای اجرای این طرح در سال تحصیلی گذشته بود که این امر نیز نتیجه همراهی و همدلی مدیران نیکوکار مدارس بود.
اطلاع رسانی و پیگیری صحیح اجرای این طرح توسط کمیته امداد امام خمینی از جمله مصوبات این جلسه بود.
گفتنی است؛ طرح مدارس همدل باهدف گسترش و تأمین همه‌جانبه عدالت آموزشی و تربیتی و با همکاری آموزش‌وپرورش طراحی و اجرا شد که به‌واسطه آن دانش‌آموزان مستعد موردحمایت این نهاد از خدمات آموزشی کیفی رایگان در مدارس هیأت امنایی و غیردولتی بهره‌مند شدند.