نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای طرح ارتقای سطح آموزش دانش آموزان پایه دوازدهم شهرستان

اجرای طرح ارتقای سطح آموزش دانش آموزان پایه دوازدهم شهرستان


کاظم یاوری معاون آموزشی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بافق: " طرح ارتقاء سطح آموزش دانش آموزان پایه دوازدهم" شهرستان بافق با محوریت کنکور سراسری ۱۴۰۰ به مرحله اجرا در خواهد آمد"

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ کاظم یاوری معاون آموزشی مدیریت آموزش وپرورش از اجرای طرح ارتقاء سطح آموزش دانش آموزان پایه دوازدهم شهرستان بافق با محوریت کنکور سراسری ۱۴۰۰ خبر داد.
معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان، در این راستا افزود : این طرح با هدف تقویت بنیه علمی - آموزشی و انگیزشی - مشاوره ای دانش آموزان پایه دوازدهم در کلیه رشته ها با محوریت کنکور سراسری ۱۴۰۰ با تشکیل  همایش های درسی و مشاوره ای در فضای مجازی جهت سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۹۹انجام می گیرد.
وی افزود  :در اجرای مرحله اول طرح؛ برگزاری کلاسهای آموزشی آنلاین در فضای ( اسکای روم ) با بهره گیری از استودیوی حرفه ای وباحضوراساتید برجسته و مجرب کنکور از تهران در دروس عمومی  کلیه رشته ها شامل :ادبیات فارسی ،دین و زندگی ، عربی ، زبان انگلیسی می باشد .
یاوری در پایان خاطر نشان کرد: برای هردرس (۲۵ ) جلسه کلاس آموزشی در تایم ۹۰ دقیقه خواهد بود که جمعا برای ۴ درس ؛ ۱۰۰ جلسه آموزشی  در نظر گرفته شده است که تا پایان سال ۹۹ ، برگزاری کلاسهای  عمومی و دو همایش مشاوره ای  به اتمام خواهد رسید.
لازم به ذکر است ؛ دانش آموزان جهت ثبت نام  و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ها ی32429640-32422615 تماس حاصل فرمایند.