پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در پی در گذشت "حجت‌الاسلام والمسلمین مرحوم دکتر جواد اژه‌ای"

پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در پی در گذشت "حجت‌الاسلام والمسلمین مرحوم دکتر جواد اژه‌ای"


مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در پیامی در گذشت "حجت‌الاسلام والمسلمین مرحوم دکتر جواد اژه‌ای" نماینده رهبری در امور دانشجویان اروپا و آمریکا و داماد شهید بهشتی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد متن‌ پیام بدین شرح است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
انا‌لله و انا الیه راجعون
خبر ارتحال عالم رباني ، دانشمند و استاد فرهیخته مرحوم "حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه‌ای" از مدیران خدوم، متدین و انقلابی،داماد ارشد شهید بهشتی و برادر شهید اکبر اژه‌ای از شهدای فاجعه انفجار حزب جمهوری اسلامی و موسس و رئیس اسبق سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) موجب تاثر و تالم خاطر گردید.
این نیک‌مرد متخلق و تربیت‌یافته مکتب شهید والامقام بهشتی رحمه‌الله علیه، منشاء خدمات بسیار بود و عمر با برکت خود را در راه تعلیم و تربیت نسل فرهیخته جوان و نوجوان به ویژه در مجموعه استعدادهای درخشان صرف نمود و کارنامه‌ای درخشان از خود به یادگار گذاشت. 
اینجانب که افتخار شاگردی ایشان را دارم، ضمن تسلیت  به دانش آموزان ،دانشجویان، اساتید و علاقمندان ایشان، علو درجات آن عالم وارسته را آرزو نموده و از خداوند متعال مسألت داریم که ایشان را در سایه سار رحمت و مغفرت خود در بهشت برین با اولیاء طاهرینش محشور فرماید و به بازماندگان او صبر جمیل و اجر جزیل ارزانی دارد.
 
                                                                                                                عباسعلی دانافر
                                                                                                مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد
آدرس کوتاه :