نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

"برگزاری نشست هم اندیشی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین آموزش و پرورش شهرستان بافق"

"برگزاری نشست هم اندیشی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین آموزش و پرورش شهرستان بافق"به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ، نشست هم اندیشی در مورد مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین آموزش و پرورش برگزار گردید .

اعضای شورای اسلامی شهر بافق پس از شرکت در مراسم زیارت عاشورا که در محل نمازخانه مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید در جلسه شورای معاونین این مدیریت حضور یافتند .

در ابتدای این جلسه رنجبر مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به اعضای شورای اسلامی شهر، در مورد نگاه و دیدگاه حاکم بر شهرستان در حوزه آپ مطالبی را بیان نمود و گفت مشارکت بسیاری از شرکت ها و معادن و خیرین در حوزه تعلیم وتربیت کمرنگ است و نیاز به همفکری و مساعدت بیشتر در این زمینه می باشد .

شریعتی معاون پشتیبانی در مورد کمبود نیروی انسانی و مشکلاتی که در حوزه پشتیبانی می باشد بویژه مشکل اجاره بهای زمین های وقفی مطالبی را بیان نمود .

قاسم زاده معاون پرورشی و فرهنگی گفت : استعدادهای خوبی در بین دانش آموزان در زمینه های فرهنگی و هنری وجود دارد و کسب رتبه های برتر استانی و کشوری بیانگر این مسئله می باشد که نیاز به تشویق و تقدیر دارد . وی همچنین در مورد اردوگاه شهید مطهری و نیاز به توسعه و تجهیز این اردوگاه برای استفاده دانش آموزان نکاتی را مطرح نمود .

سپس یاوری معاون آموزشی در مورد کمبود مشاوره و مسایل آموزشی بویژه کمبود شدید تجهیزات هنرستانها در مدارس نکاتی را بیان کرد .

در ادامه این جلسه باقی زاده رئیس شورای اسلامی شهر بافق گفت : همه مسئولین و دست اندرکاران شهرستان باید با کمک یکدیگر برای توسعه و پیشرفت آموزش و پرورش یاری برسانند . وی قول پیگیری جهت تشکیل جلسه ای با حضور مسئولین شهرستان و مدیران و پیمانکاران شرکت ها و معادن شهرستان جهت تسریع در رفع مشکلات مطرح شده را داد .

رنجبر رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق نیز به این نکته اشاره کرد که برای نتیجه گیری در امر آموزش و پرورش بویژه کنکور باید سرمایه گذاری شود تا بتوان در سالهای آینده ثمره آنرا در جامعه دید .

محمدی نائب رئیس شورای اسلامی شهر بافق گفت : انگیزه یادگیری باید به طور ریشه ای از دوره دبستان، مورد نظر قرارگیرد و بایستی توجه بیشتری به رشته های انسانی نمود تا در آینده در بحث مدیریت شهری دچار مشکل نشویم .

در پایان حجت الاسلام تفکری در مورد حضورائمه جماعت برای برگزاری نماز در مدارس و مسائل پرورشی پیشنهاداتی را بیان نمود و خواستار تشکیل کارگاه توجیهی با حضور اساتید کشوری برای مربیان تربیتی و معاونین پرورشی مدارس شد و اظهار داشت که در این زمینه هماهنگی و مساعدت لازم از سوی شورای اسلامی شهر صورت می گیرد .