نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

يكصدو هفتاد و يكمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان بافق در هفته شوراهای آموزش و پرورش برگزار شد .


به گزارش روابط عمومي مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ يكصدو هفتاد و يكمين جلسه شوراي آموزش و پرورش بافق با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداري، مدیر آموزش و پرورش و اعضاي اين شورا در محل مركز آموزشی رفاهي فرهنگيان بافق برگزار شد.

در ابتداي اين نشست مدير آموزش و پرورش بافق پس از عرض خیرمقدم به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش ( 24 لغايت 30 دي ماه ) و نقش تاثیرگذار آن در تعلیم و تربیت مطالبی را بیان کرد . و در ادامه به گوشه اي از عملكرد اين نهاد در يك ماه گذشته اشاره کرد : حضور مدير كل نوسازي مدارس استان و معاون پشتيباني اداره كل در بافق، بازديد از روند احداث مدارس خيري با حضور فرماندار و مدير كل نوسازي استان، قرائت برنامه هاي هفته شوراي آموزش و پرورش، مشکلات زمینهای وقفی تحت اجاره آموزش و پرورش و شروع المپياد ورزشي درون مدرسه اي از جمله مباحثي بود كه به آن اشاره شد.

امام جمعه بافق نیز در اين نشست با تاكيد بر همراهي و مساعدت به آموزش و پرورش در احداث پروژه هاي نيمه تمام گفت: بايد خيرين و سرمايه داران شهرستان شناسايي شوند و براي رونق فضاي آموزشي از آنان كمك گرفت.

حجت الاسلام سليماني به نقش موثر اولياء دانش آموزان در بهبود فضا و مسائل آموزشي شهرستان تاكيد كرد و افزود: خانواده ها و اولياء دانش آموزان بايد براي كمك و مساعدت به مسائل آموزشي و تربيتي توجيه شده و در اين راستا كمك و همراهي كنند.

سرپرست فرمانداري بافق نيز با اشاره به اقدامات صورت گرفته طي يك ماه گذشته گفت: با توجه به مصوبات نشست قبلي ديدارهايي با مدير كل آموزش و پرورش، مدير كل راه و شهرسازي استان و رئيس سازمان برنامه و بودجه انجام شده است.

محمد زاده رحماني افزود: در اين ديدار ها در خصوص گازكشي به مدارس، واگذاري زمين براي احداث آموزشگاه و پيگيري احداث كانون فرهنگي و هنري آموزش و پرورش پس از 27 سال به نتايج مطلوبي رسيديم.