نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش انتخاب رشته در کانون شهید باهنر شهرستان بافق برگزار شد0


 

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ،همایش انتخاب رشته با حضور مدیر ، معاون پرورشی و فرهنگی و کارشناس انتخاب رشته در سالن کانون شهید باهنر برگزار گردید .

در این همایش " رنجبر " مدیر آموزش و پرورش با تقدیر و تشکر از زحمات دانش آموزان ، خانواده ها ، و معلمین  در کسب رتبه های برتر کنکور از دانش آموزان خواست با انجام مشاوره و تجزیه و تحلیل درست نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند و از فرصت پیش رو به نحو احسن استفاده کنند .

معاون پرورشی نیز با اهمیت دانستن انتخاب رشته ، هدف از ایجاد پایگاه ، مشاوره و هدایت دانش آموزان به سوی دانشگاههای مطلوب دانست و از دانش آموزان خواست در انتخاب رشته به دور از احساسات و بر اساس عقل و منطق نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند .

در ادامه "دهقانزاده "از کارشناسان مجرب از انتخاب رشته به عنوان انتخاب زندگی و آینده نام برد و طی سخنانی به هدایت دانش آموزان در انتخاب درست رشته ی دانشگاهی پرداخت .

لازم به ذکر است که پایگاه انتخاب رشته در ساختمان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق همه روزه از ساعت 8 الی 12 صبح و 18 الی 20 عصر جهت انجام مشاوره دانش آموزان دایر می باشد .(شماره تماس 32429271-32424048 )

آدرس کوتاه: