نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معرفی مشاهیر شهرستان باید یکی از اهداف مهم هر مسئول باشد


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ ظهر امروز جلسه  ی هم اندیشی با محوریت بررسی  چالش ها و مسائل مربوط به کتابخانه منتظران حضرت مهدی عج روستای مبارکه با حضور سرپرست فرمانداری ، مدیر اموزش و پرورش ، بخشدار مرکزی بافق و رییس اداره ی  کتابخانه های بافق ، رییس اداره ارشاد و جمعی از مسئولین روستای مبارکه در سالن این کتابخانه برگزار شد.

شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق ضمن مظلوم دانستن بحث کتابخوانی  در کشور اظهارداشت: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری کم شدن  سرانه مطالعه می باشد که هرکدام از ما باتوجه به نقشی که در جامعه داریم باید تلاش کنیم تا مردم کتاب خواندن را براستفاده  از فضای مجازی ترجیح دهند.

وی بااشاره به چندین چهره ی موفق و مشهور بافق از جمله شیخ محمد تقی و وحشی بافقی عنوان کرد : باید معرفی مشاهیر و صنایع دستی مهم  شهرستان بافق به کل کشور را در راس کار قرار دهیم و با ایجاد فضای مناسب بستر لازم جهت  افزایش سرانه مطالعه را فراهم کنیم.

در ادامه الهام آقایی رییس اداره ی  کتابخانه بافق  مسائل و چالش های  احداث مکان جدید کتابخانه منتظران حضرت مهدی عج به بحث و تبادل نظر گذاشت .

در حاشیه ی این نشست گوشه ای از فعالیت های اخیر کتابخانه منتظران حضرت مهدی عج به نمایش گذاشته شد و همچنین از منزل "رضا  فرزین" خیر نیک اندیش که منزل خود را جهت احداث کتابخانه وقف نموده است نیزبازدید به عمل آمد.