نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار هیئت مدیره شرکت تعاونی فرهنگیان بافق با مدیر آموزش و پرورش شهرستان


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی فرهنگیان با مدیر آموزش و پرورش در دفتر وی دیدار کردند.

محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن خیر مقدم و تشکر از مدیر عامل و اعضای شرکت تعاونی فرهنگیان اظهار داشت: امیدواریم مانند گذشته شاهد اقدامات بسیار خوبی از طرف شرکت تعاونی فرهنگیان باشیم.

این مقام مسئول با تاکید بر ضرورت وجود چشم اندازبرای آینده ی شرکت تعاونی خواستار پذیرش اعضای جدید ، سرمایه گذاری جهت خرید یک مکان دائمی ،شفاف سازی وگزارش دهی فصلی یا 6 ماهه به اعضا شد.

در ادامه ی  این نشست فضائلی مدیر عامل شرکت تعاونی فرهنگیان ضمن تشریح فعالیت های این شرکت بیان کرد: شرکت تعاونی فرهنگیان شهرستان بافق در بحث خرید و فروش با تحت پوشش قرار دادن 3 اتحادیه یکی از فعال ترین شرکت  تعاونی های استان می باشد.

وی با بیان اینکه خرید از این شرکت به صورت قسطی و نقدی صورت می گیرد ، افزود : با وجود تعطیل شدن بسیاری از شرکت تعاونی های ، شرکت تعاونی فرهنگیان علیرغم شرایط اقتصادی جامعه ی امروزی اجناس را به صورت اقساط بلند مدت در اختیار مشتریان بویژه فرهنگیان عزیز قرار داده و سود ناشی از فروش را به صورت سالانه به حساب سهامداران واریزنموده است.وی همچنین خواستارحمایت آموزش و پرورش از این مجموعه کما فی السابق شد.