نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هم اندیشی مدیران مقطع متوسطه دوم شهرستان بافق

با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ با هدف بررسی مسائل آموزشی و آشنایی مدیران مدارس متوسطه دوم با طرح‌ها و برنامه‌های مصوب درسال تحصیلی 98-97 جلسه هم اندیشی مدیران با حضور ارجمندی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ، مدیر و معاون آموزشی مدیریت آموزش وپرورش بافق در سالن کنفرانس این مدیریت برگزارگردید .

درابتدا " قاسم زاده "  مدیر آموزش و پرورش ضمن خیرمقدم به معاون آموزش متوسطه اداره کل ‌از اقدامات صورت گرفته در استقرار پایه دوازدهم در دوره دوم متوسطه، نحوه هدایت تحصیلی دانش آموزان در رشته های نظری و فنی و حرفه ای و کارودانش در سال تحصیلی جدید مطالبی بیان نمود.

سپس مدیران مدارس با ذکر سوالاتی پیرامون حوزه آموزش ، به بیان نظرات و طرح دیدگاههای خود پرداختند.

توجه به تامین نیروی انسانی  در دوره متوسطه در بعضی از دروس : ادبیات، زیست شناسی ،علوم و... در سطح منطقه - رفع ابهامات موجود در پایه دوازدهم ؛ از جمله مواردی بود که یاوری معاون آموزشی مدیریت به ذکر آنها پرداخت .

درادامه این جلسه " ارجمندی " معاون آموزش متوسطه اداره کل ، ضمن تبریک به کلیه فرهنگیان به مناسبت بیست وپنجمین سال صدر نشینی و افتخار آفرینی دانش آموزان استان در کنکور سراسری ، خواستار ارتقاء سطح آموزش مدارس به ویژه در پایه دوازدهم شد . اهتمام جدی مدیران و دبیران مدارس به آزمونهای بهبود عملکرد تحصیلی و کنکور های آزمایشی استان ، توجه به تشکیل کارگاههای آموزشی دروس مختلف در مناطق ، توجه مدیران به برگزاری کلاسهای تقویتی و آمادگی کنکور در مدارس  از جمله مواردی بود که معاون آموزش متوسطه استان در جمع مدیران مطرح نمودو به سوالات آنان در زمینه های مختلف آموزشی پاسخ داد.

 

آدرس کوتاه: