نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

توزيع 7000 جلد کتاب رايگان در بين دانش آموزان بافقی

توزيع 7000 جلد کتاب رايگان در بين دانش آموزان بافقی


توزيع 7000 جلد کتاب رايگان در بين دانش آموزان بافقی

به گزارش روابط عمومی مديريت آموزش و پرورش شهرستان بافق ، با حضور مدير آموزش و پرورش ، شهردار ، و جمعی از فرهنگيان در آموزشگاه 17 شهريور ، به کليه دانش آموزان چندين جلد کتاب هديه داده شد .

در اين مراسم "رنجبر" با گرامی داشت هفته کتاب و کتاب خوانی و با تشکر از زحمات معلمان که به دانش آموزان سواد خواندن و نوشتن می آموزند ، کتاب را بهترين دوست انسان دانست که برای رشد و تعالی انسان مفيد است . وی برای نهادينه شدن فرهنگ مطالعه از دانش آموزان خواست با عضويت در کتابخانه های عمومی به مطالعه ی کتابهای مفيد بپردازند .

" نوروز زاده " شهردار بافق نيز با ابراز خرسندی از حضور در بين دانش آموزان ، هفته کتاب و کتاب خوانی را به دانش آموزان و معلمان تبريک گفت.

 وی مطالعه کتاب را برای بالا بردن سطح آگاهی های دانش آموزان و فرهنگ جامعه لازم دانست و از دانش آموزان خواست با انس به کتاب علم و دانش خود را بيشتر کنند .

وی اظهار داشت : احساس وظيفه ای که به نسل آينده داريم اين است که نونهالان ، کودکان و نوجوانان را به مطالعه و کتابخوانی ترغيب کنيم .

لازم به ذکر است که کتابهای توزيع شده در موضوعات وسايط نقليه عمومی  ، نکات ايمنی آتش نشانی ، رفتار های اجتماعی و استفاده بهينه از فضای سبز می باشد .