نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مراسم قصه گویی در آموزشگاه 13 آبان

بمناسبت گرامیداشت هفته کودک ؛

بمناسبت گرامیداشت هفته کودک مراسم قصه گویی با همت آموزش و پرورش بافق و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آموزشگاه دخترانه 13 آبان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش؛ همزمان با هفته ملی کودک ، مراسم قصه گویی با حضور مدیرآموزش و پرورش ، بخشدار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ، مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان،رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از مدیران مدارس و دانش آموزان در آموزشگاه 13 آبان برگزار شد.

در این مراسم گروه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به قصه گویی پرداختند که زهرا دهستانی مدیر کانون پیرامون این برنامه بیان کرد: به مناسبت هفته کودک از کودکانی که در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی حضور داشتند و در این مراسم نیز برای کودکان قصه گویی کردند،تقدیر به عمل آمد.

وی با اشاره به اینکه 10 نفر از شرکت کنندگان در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی حضور داشتند،یادآور شد: برنامه قصه گویی در مدارس همچنان ادامه خواهد داشت.

دهستانی از جمله برنامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته ملی کودک را حضور در مدارس و اجرای فعالیت های قصه گویی،کاردستی،شعر خوانی،بازی و سرگرمی،بازدید کودکان از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،اجرای فعالیت کودک،بازی نشاط و خانواده عنوان کرد.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خاطر نشان کرد: همچنین به مناسبت هفته ملی کودک عضویت در کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز رایگان می باشد.

همچنین در این مدارس قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش نیز پیرامون قصه گویی مطالبی را بیان کرد و از مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کادر آموزشگاه 13 آبان برای اجرای این مراسم تشکر و قدردانی کرد.

منبع : enlightenedآفتاب بافق