نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دوره ضمن خدمت فعالیت های مكمل آموزش و پرورش

برگزاری دوره ضمن خدمت فعالیت های مكمل آموزش و پرورش


روش برگزاری دوره ضمن خدمت فعالیت های مكمل آموزش و پرورش

 

روش برگزاری  دوره ضمن خدمت فعالیت های مكمل آموزش و پرورش

  1. فراگیران محترم توجه فرمایند  : سوالات آزمون پایانی  در هر مبحث متفاوت می باشد، لذا توصیه می گردد  ضمن دقت در ثبت نام توجه داشته باشند كه محتوای  دوره مورد نظر را با دقت مطالعه گرده ، زیرا با ید به سوالات اختصاصی مبحث خود پاسخ دهند .

  2. شروع دوره از 12  اردیبهشت لغایت 26  اردیبهشت به مدت دو هفته و از طریق سامانه ltmsمی باشد ( برای این منظور پس از ورود به سامانه ضمن خدمت ،گزینه دوره های ثبت نام شده وسپس گزینه ورود به کلاس انتخاب گردد )

  3. برای هر مبحث (تربیت، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی، مشاوره)  4 مرحله آزمون  برگزار خواهد شد كه مرحله اول 16  اردیبهشت، مرحله دوم 19 اردیبهشت، مرحله سوم 23 اردیبهشت و مرحله چهارم 26 اردیبهشت می باشد. و هر مرحله قسمتی از 20 نمره را پوشش خواهد داد . لذا همه ی فراگیران باید در تمام آزمون ها شركت نمایند تا بتوانند نمره ی كامل را دریافت نمایند .

  4. هر مرحله آزمون در یك روز و سه بازه ی زمانی مختلف برگزار خواهد شد لذا انتخاب زمان آزمون در اختیار فراگیران خواهد بود ( زمان اول ساعت 9 تا 30/9، زمان دوم 14 تا 30/14، زمان سوم 20 تا 30/20 می باشد)

  5. توجه: آزمون ها تكرار نخواهد شد و هر فراگیر در هر مرحله  فقط می تواند در یكی از  زمان های اعلام شده در آن روز  شركت نماید.بطور مثال كسی كه در دوره مشاوره شركت نموده می تواند در روز 16 اردیبهشت ساعت اول  و در روز 19 اردیبهشت ساعت سوم و در روز 23 اردیبهشت ساعت دوم و در روز 26 اردیبهشت ساعت سوم را انتخاب نماید

  6. نمره قبولی 12 از  20 می باشد و نمره پایانی بر اساس فعالیت های ذكر شده محاسبه خواهد شد .