نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای کشور جلسه هم اندیشی مدیران و دست اندرکاران مدارس علوم و معارف " صدرا " استان یزد در شهرستان بافق برگزار گردید .

با حضور رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای کشور جلسه هم اندیشی مدیران و دست اندرکاران مدارس علوم و معارف " صدرا " استان یزد در شهرستان بافق برگزار گردید .به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش مراسمی با حضور امام جمعه بافق ، رئیس سازمان مدارس صدرای کشور ، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد ،  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، مدیر آموزش و پرورش و معاون فرماندار در دبیرستان پسرانه صدرا بافق برگزار گردید .

در ابتدای این مراسم رنجبر مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین با ذکر جمله ای از مقام معظم رهبری در مورد اهمیت مدارس صدرا و نقش و جایگاهی که این مدارس در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند به ایراد سخن پرداخت .

در ادامه روحانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بافق در مورد اختصاص زمین و احداث آموزشگاه برای دبیرستان پسرانه صدرا ، ابراز امیدواری کرد تا با همت مسئولین این امر تحقق یابد .

سپس حجۀ الاسلام سلیمانی امام جمعه شهرستان بابیان این که در اوایل انقلاب اکثر مدیران و دست اندرکاران نظام جمهوری اسلامی از وزارت آموزش و پرورش بوده اند ابراز امیدواری کرد با توسعه مدارس صدرا در سطح کشور ، بتوان دانش آموزانی با سطح علمی بالا و متعهد تربیت کرد و تحویل جامعه داد .

پس از آن بهرام سری رئیس سازمان مدارس صدرای کشور  گفت : استان یزد  الگوی خوبی در سطوح مختلف برای مدارس علوم و معارف صدرا می باشد و قول داد برای رفع مشکلات موجود بویژه مشکل فضای آموزشی مدرسه پسرانه صدرای بافق پیگیری لازم را بنماید .

در ادامه حسینی کوهستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با اهمیت و جایگاه مدارس صدرا و اهداف آن گفت : اگر می خواهید به جایی برسید باید اول ایمان و در کنار آن علم داشته باشید تا دشمن نتواند به شما صدمه و ضرر و زیانی برساند .

پس از اجرای مراسم آغازین ، مدیران مدارس صدرای نواحی ، شهرستان ها و مناطق استان یزد ضمن ارائه تجربیات خود مسائل و مشکلات مربوط به مدارس صدرا را مطرح نمودند .

زارع معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به تعامل و همکاری مطلوب فی مابین آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کرد و توضیحات مبسوطی در رابطه با رسالت ، ماموریت ، اهداف و اصول آموزش و پرورش در کشور ارائه نمود و به بیان نگاه جامع سند تحول بنیادین در حوزه تربیت پرداخت .

حضور در نماز جماعت ظهر و عصر در دبیرستان دوره دوم دخترانه صدرا و اهدای جوایز به برترین های آزمون ورودی مدارس صدرا از دیگر برنامه ها بود .