نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتخاب پیمانکار آموزشگاه خیری زنده یاد محمد حسین رضاییان


به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ صبح امروز با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق پیمانکار احداث دبستان خیری زنده یاد "محمد حسین رضاییان" انتخاب و تفاهم نامه ای بین پیمانکار پروژه ی مذکور(شرکت ارتفاع سازه) و خیر نیک اندیش "هدایت رضاییان" منعقد شد.

محمد رضا قاسم زاده بافقی در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم محمد حسین رضاییان در خصوص عملیات اجرایی این پروژه گفت: مدرسه خیری رضاییان با زیر بنای  هزار و 70متر مربع در زمینی به مساحت 3000 متر مربع  آغاز می شود.

وی بابیان اینکه این آموزشگاه ششمین مدرسه ی خیری شهرستان بافق است عنوان کرد: مدرسه قابلیت افزایش تا 12 کلاس درس را دارد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق همچنین افزود: اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و راه اندازی این مدرسه 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان می باشد که نیمی از هزینه ساخت از محل کمک خیری و مابقی آن به همت اداره کل نوسازی مدارس استان یزد تامین و پرداخت می شود.

مقام مسئول با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید در شهرستان بافق 10هزار و 500 دانش آموز در 70 مدرسه مشغول به تحصیل می شوند خاطر نشان کرد35 درصد مدارس نیاز به تخریب و بازسازی دارد.

قاسم زاده با اشاره به اینکه مهم ترین ارکان توسعه در هر کشور ، مدرسه و امکان تحصیل است  ابراز امیدواری کرد: میزان مشارکت  خیران در بخش مدرسه سازی افزایش یابد.

گفتنی است : در این تفاهم نامه شرایط و نحوه ی پرداخت هزینه ها عنوان شده است.